• NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı

    NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı

    18 Nisan 2019, Perşembe

    ICEC-Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – İstanbul

Nutrasötik Endüstrisi İçin: NutriVISION

İnovasyon, teknoloji ve etkin ticaret...
Sağlık ürünleri ve besin-destek endüstrisinde etken madde ve bileşenlerden bitmiş ürün ve formülasyonlarına, endüstriyel ekipman ve teknolojiden üretim prosesleri ve hizmetlerine... Son yıllarda hızla gelişmekte olan ve geleceğin ileri biyo-destek ürünlerini sunan Nutrasötik Endüstrisine teknoloji, donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki yenilikçi ihtisas fuarı ve konferansında biraraya geliyorlar. Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına kadar geniş bir spektruma yayılan sağlık ürünleri endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile NutriVISION, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile birlikte BİO sektörünün karşısına çıkıyor:
PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı
Cleanroom - Temizoda Endüstrisi Fuarı

Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı
Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı


Sağlık Ürünleri Endüstrisinde biyoteknolojinin gelişmiş ürün ve bilgi birikimini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

>>> Firmalar için >>> Ziyaretçiler için >>> Basın için

fuardafirmalar1

Fuarda_etkinlikler

Sektör Yayınlarımız

clnnewsbanner350

labmedyabanner350

biomedyabanner350

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0